Doprava a platba

Výrobky zakúpené v našom eshope BRIDLICA.eu vám zašleme prostredníctvom Slovenskej pošty, v rámci Bratislavy dovezieme ZADARMO, alebo si ich môžete osobne vyzdvihnúť po dohode s nami. Balné si neúčtujeme. Vyberte si spôsob dopravy, ktorý vám vyhovuje. 


I.     SLOVENSKÁ POŠTA

Objednávka do 69 EUR a platba kartou, vopred na účet alebo dobierka:

Doporučený list - 2.trieda
3,50 €

Balík na adresu zákazníka do 10 kg 
4,90 € do 4 kg + 0,50 € za každé ďalšie kg

Balík na adresu zákazníka nad 10,01 kg 
9,50 € 1,00 € za každé ďalšie kg

Objednávka nad 69 EUR a platba kartou, vopred na účet alebo dobierka: doprava v rámci Slovenskej republiky je ZADARMOnáklady s doručením necháte na nás. 


Otázky a odpovede

Kedy je balík expedovaný Slovenskej pošte?
Po zaslaní notifikácie o vybavení zásielky vám zašleme aj podacie číslo balíka. Od tohto momentu si sledujete balík v systéme Slovenskej pošty cez Sledovanie zásielok.

Kedy môžem očakávať zásielku od podania?
Pošta garantuje doručenie do 3. pracovného dňa od podania zásielky.

Ak som neobdržal zásielku po týždni, kde sa mám obrátiť? 
Veríme, že k takto situácii nepríde, ale aj ľudia, či systémy sa môžu pomýliť. Neváhajte nás kontaktovať a radi vám pomôžeme. 

Akú maximálnu hmotnosť môže mať balík?
Balík môže mať hmotnosť max. 30 kg.

Ako sú zabalené výrobky, nerozbijú sa výrobky?
Výrobky balíme do "bublinkových" fólií rôznych tvarov a rozmerov, nakoľko v našom eshope ponúkame rôzne typy výrobkov. Všetky výrobky sa snažíme vždy zabaliť čo najbezpečnejšie, aby pri manipulácii počas doručenia neprišlo k poškodeniu. Veľmi nám záleží, aby ste boli spokojní už pri rozbalení balíka.

Zasielate balík aj na inú adresu, ako je adresa zákazníka? Môžem si kúpiť výrobok a poslať ho ako inej osobe?
ÁNO, zašleme balík podľa vašich inštrukcií. Pri objednávke nám uvediete dodaciu adresu, zvolíte možnosť bankového prevodu. Po uhradení a spracovaní objednávky, ju zašleme na vami uvedenú adresu.


II.    OSOBNÝ ODBER BRATISLAVA - PETRŽALKA

Otázky a odpovede

Kedy sú výrobky pripravené k osobnému odberu?
Akonáhle máme pre vás výrobky pripravené, kontaktujeme vás notifikáciou alebo telefonicky a dohodneme si osobné prevzatie výrobkov.

Môžem zaplatiť výrobky priamo pri osobnom odbere?
NIE, pri osobnom odbere prosíme vykonať úhradu vopred kartou po dokončení objednávky alebo na bankový účet podľa objednávky v eshope BRIDLICA.eu. Po uhradení spracujeme objednávku a po príprave výrobkov vás budeme kontaktovať.

Za osobný odber platím poplatok?
NIE, osobné prevzatie je ZADARMO.


III.    DOPRAVA ZABEZPEČENÁ BRIDLICA.eu

Platí len pre objednávky nad 69 EUR s adresou zákazníka v rámci Bratislavy a s platbou kartou pri objednávke v eshope alebo vopred na účet. 


PLATOBNÉ INFORMÁCIE

IBAN: SK70 8330 0000 0025 0104 9549

Banka: Fio banka, a.s., pobočka Slovensko

SWIFT: FIOZSKBA


PLATBA KARTOU

V prípade platby kartou budete po dokončení objednávky presmerovaný na platobnú bránu GoPay, kde budete vyzvaní k úhrade objednávky. 

Vyplníte údaje: číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty, CVV2/CVC2 - posledné trojčíslie uvedené na podpisovom prúžku vašej karty. 

Môžete zaplatiť kartami MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron

Platobné údaje zadávate priamo v platobnej aplikácii, prenos dát je zabezpečený šifrovacím algoritmom, nemáme prístup k údajom o vašej karte.  Platba kartou je bezpečná