Doprava a platba

Výrobky zakoupené v našem eshopu BRIDLICA.eu vám zašleme prostřednictvím Slovenské pošty nebo si jej můžete osobně vyzvednout po dohodě s námi. Balné si neúčtujeme. Vyberte si způsob dopravy, který vám vyhovuje.


I. 
    SLOVENSKÁ POŠTA

Typ akceptované platby objednávky: platba kartou nebo předem na účet

Balík doručen na adresu zákazníka do 10 kg 

12,50 € do 4 kg + 0,50 € za každé ďalšie kg

Balík doručen kurýrem na adresu zákazníka nad 10,01 kg 
34,50 € 1,00 € za každé ďalšie kg


Otázky a odpovědi

Kdy je balík expedován Slovenské poště?

Po zaslání oznámení o vyřízení zásilky vám zašleme i podací číslo balíku. Od tohoto momentu si sledujete balík v systému Slovenské pošty přes Sledování zásilek.

Pokud jsem neobdržel zásilku po týdnu, kde se mám obrátit?
Věříme, že k takto situaci nepřijde, ale i lidé, zda systémy se mohou splést. Neváhejte kontaktovat a rádi vám pomůžeme.

Jakou maximální hmotnost může mít balík?
Balík může mít hmotnost max. 30 kg. 

Jako jsou zabalené výrobky, nerozbijí se výrobky?
Výrobky balíme do "bublinkových" fólií různých tvarů a rozměrů, nakolik v našem eshopu nabízíme různé typy výrobků. Všechny výrobky se snažíme vždy zabalit co nejbezpečnější, aby při manipulaci během doručení nedošlo k poškození. Velmi nám záleží, abyste byli spokojeni už při rozbalení balíčku.

Zasíláte balík i na jinou adresu, než je adresa zákazníka? Mohu si koupit výrobek a poslat ho jako jiné osobě?
ANO, zašleme balík podle vašich instrukcí. Při objednávce nám uvedete dodací adresu, zvolíte možnost bankovního převodu. Po uhrazení a zpracování objednávky, ji zašleme na vámi uvedenou adresu.


II.    OSOBNÍ ODBĚR BRATISLAVA

Otázky a odpovědi

Kdy jsou výrobky připravené k osobnímu odběru?
Jakmile máme pro vás výrobky připravené, kontaktujeme vás notifikací nebo telefonicky a domluvíme si osobní převzetí výrobků.

Mohu zaplatit výrobky přímo při osobním odběru?
NE, při osobním odběru prosíme provést úhradu předem kartou po dokončení objednávky nebo na bankovní účet podle objednávky v eshopu BRIDLICA.eu. Po uhrazení zpracujeme objednávku a po přípravě výrobků vás budeme kontaktovat.

Za osobní odběr platím poplatek?
NE, osobní převzetí je ZDARMA.


PLATEBNÍ INFORMACE

IBAN: SK70 8330 0000 0025 0104 9549

Banka: Fio banka, a.s., pobočka Slovensko

SWIFT: FIOZSKBA


PLATBA KARTOU

V případě platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu GoPay, kde budete vyzváni k úhradě objednávky.

Vyplníte údaje: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, CVV2 / CVC2 - poslední trojčíslí uvedené na podpisovém proužku vaší karty.

Můžete zaplatit kartami MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron.

Platební údaje zadáváte přímo v platební aplikaci, přenos dat je zajištěn šifrovacím algoritmem, nemáme přístup k údajům o vaší kartě. Platba kartou je bezpečná.