O nás

Břidlice a výrobky z ní jsou naše vášeň už léta. V roce 2016 jsme založili stránku BRIDLICA.eu, aby ste si krásu tohoto materiálu užívali každý den. Doma, v kanceláři, restauraci či na chalupě.

Výjimečnost břidlice spočívá v originalitě. Každý výrobek je jiný.

Produkty vyrábíme ručně z velmi kvalitní španělské břidlice. Pochází z lomů regionu Galicie na severozápadě země. Výrobky ošetřujeme speciálním testovaným přípravkem. Zvýrazňuje jedinečnou strukturu břidlice a připravuje její povrch na kontakt s potravinami.

Každý produkt vyrábíme s láskou. Zaměřujeme se na styl a eleganci hotového výrobku. Od prvního momentu, kdy vezmeme břidlici do rukou, používáme všechny tradiční metody. Od měření přes stříhání a natření olejem až po kontrolu před balením. Věříme, že originální design břidlice uspokojí i náročné zákazníky.

Rozměry výrobku přizpůsobíme vašemu přání. A když hledáte nevšední dárek, na břidlici přeneseme i vaši fotografii formou ubrouskové techniky - decoupage.

Celou nabídku výrobků z břidlice najdete v našem eshopu, který jsme rozdělili na jednotlivé kategorie. O všestrannosti tohoto materiálu vás přesvědčí i galerie produktů.

Nyní se už spěcháme vymýšlet, navrhovat a realizovat nové výrobky z břidlice.